ANASAYFA Kurumsal HİZMETLER
GALERİ İKRAMLARIMIZ İLETİŞİM
SÜNNET DÜĞÜNÜ
» Düğün Salonu
» SÜNNET DÜĞÜNÜ
» Kına Gecesi Mekanı

Sünnet Düğünü

Sünnet düğünü paketimiz, başlıca sünnet düğünü ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tecrübelerimize dayanarak tasarlanmış olmakla birlikte, ailenin ve sünnet çocuğunun istekleri doğrultusunda her türlü ekleme ve çıkarma uygulanmasına açıktır. Ek olarak sunabileceğimiz hizmet çocukları özel olarak eğlendirecek palyaço ve dilerseniz sünnet düğününüze semazen gösterisi de ekleyebilirsiniz. Standart paketimiz aşağıda sunulmuştur.

Sünnet Düğünü Standart Paket

Salon ADALAY DÜĞÜN SALONU HİZMETİ
SÜNNET TAHTI VE SÜSLEMELERİ
DÜĞÜN PASTASI
MARMELATLI KURU PASTA
MEŞRUBAT
SINIRSIZ HD VİDEO KAMERA
SINIRSIZ AİLE POZLARI
CANLI MÜZİK ORKESTRA
KONFETİ-VOLKAN-SİS GÖSTERİSİ
SİNEVİZYON SLAYT GÖSTERİSİ
JENARATÖR-KLİMA VE HAVALANDIRMA
MEVCUTTUR.

Toplumumuzda sünnet törenlerine çok büyük anlamlar atfedilir. Sünnetin hem dini hem de sosyokültürel boyutları vardır ve dolayısıyla bütün aileler erkek çocuklarının bu çok özel gününün kusursuz geçmesini arzular.  Anadolu kültürünün tarihine baktığımız zaman çocuklara yönelik olarak gerçekleştirilen birçok önemli ritüelden bahsedebiliriz. Fakat bu ritüeller içinde belki de en kutsal olanı sünnet törenleridir. Karşı konulması güç ve tartışma götürmez bir gerçek olarak toplumun hemen hemen bütün tabanına yayılmış bir Müslüman geleneği olan sünnet, erkek çocuğu için adeta bir kırılma noktası gibidir. Büyükler mizahla karışık, sünnet törenlerinin erkeklik için ilk ciddi adım olarak görürler. Eğer bir çocuğun sünnet vakti biraz olsun gecikmeye başlamışsa hem çocukta hem de ailede belli endişeler ve baskılar varlığını hissettirmeye başlar. Şimdilerde bebek yaşlarda sünnet ettirme ağırlık kazanmış olsa da çocuğun bu bilinçten yoksun kalmaması ve sünnet töreninin tadını çıkarabilmesi açısından okul çağına doğru bu töreni organize etmek makuldür. Sünnet törenleri büyük ölçüde yaz aylarında gerçekleşir. Kimi aileler hastanede törensiz bir şekilde çocuklarını sünnet ettirse de birçok aile hala bütün gelenek ve görenekleriyle bir bütün olarak sünneti yaşatmaktadır. Birçok doktor sünnetin aynı zamanda tıbbi olarak sağlıklı bir işlem olduğuna işaret eder.

Şehirlerde düğün ve daha farklı yaratıcı törenler ağırlık kazanırken kırsal alanlarda daha çok mevlit şeklinde yaşatılmaktadır. Bazı aileler ise hem düğün hem de mevlit törenini arka arkaya 2 güne sığdırmaktadır.  Sünnet hazırlıkları yapılacak organizasyonun büyüklüğüne bağlı olarak aylar öncesinden başlar. Çünkü sünnet organizasyonu içerisinde birçok olmazsa olmaz gelenekten söz etmek mümkündür. Bütün bu başlıkların ayrı ayrı organize edilmesi hem maddi hem de manevi anlamda ailelerin omuzlarına binmektedir.

Aileler bu özel günün hem çocuk hem de davetliler için unutulmaz bir şekilde geçmesini arzular. Fakat bu konuda ilk kez böyle bir deneyime sahip olacakları için organizasyon aşamasında birçok nokta  ister istemez eksik kalacaktır. Sünnet töreninin hem sevinci hem de stresi bir arada yaşanırken yapılacak bütün organizasyonun bir ailenin üzerine binmesi pek kolay bir durum değildir. Sizler sünnet töreninizin en baştan son ana kadar keyfini sürmekle ilgilenin ve sünnet organizasyonunu ekibimize bırakın. Böyle stres yükü ağır organizasyonları profesyonel bir ekip olmaksızın yönetmek ciddi handikaplar doğuracaktır. Sünnet organizasyonları konusunda uzmanlaşmış olan kalabalık ekibimiz töreniniz boyunca aklınıza gelecek bütün detayları sizin yerinize düşünür.

Sünnet organizasyonlarının geleneksel kalıpları haricinde bilhassa gençlerin ilgisini çeken yeni yönelimleri de başarıyla organize edebilmekteyiz. Sizin istek ve talepleriniz, en yaratıcı etkinlikleri sünnetiniz boyunca ortaya çıkarmamıza neden olmaktadır, sadece hayal edin ve gerisini bize bırakın.


Adalay Düğün Salonu
Servis kalitesi, güleryüzlü hizmeti, profesyonel ekibi ile düğün ve organizasyonların vazgeçilmez mekanı olmuştur.
Adalay Toplantı Salonu
Servis kalitesi, güleryüzlü hizmeti, profesyonel ekibi ile düğün ve organizasyonların vazgeçilmez mekanı olmuştur.
Adalay İnşaat
2008 yılından itibaren inşaat sektöründe çalışmalarımız başlamıştır.